iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maaomanike meeleavaldusega liituvad ka põllumehed, talupidajad ja omanike keskliit

Maaomanike meeleavaldusega liituvad ka põllumehed, talupidajad ja omanike keskliit

Rubriik: Muud

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Talupidajate Keskliit, Eesti Omanike Keskliit ja Lahemaa Maaomanike Liit liituvad 29. mail Toompeal toimuva maaomanike meeleavaldusega, millega nõutakse eramaale piirangute seadmisel koheseid ja õiglasi hüvitisi, maade asendamise võimalust ning lubatust kiirema maamaksu tõstmisest loobumist.

Oma toetusest maaomanike meeleavaldusele andsid teada ka Eesti Jahimeeste Selts ja Eesti Maaparandajate Selts.

Eesti Erametsaliidu juhatuse esimehe Ants Eriku sõnul näitab nõnda laiapindne toetus, et metsaomanikud ei ole murega üksi. 

“Maamaksu ennaktempos tõstmise plaan on sõnamurdlik, soodustab omandist loobumist ja võtab kindlustunde tuleviku ees kõigilt maaomanikelt, mitte ainult metsaomanikelt.
Rangete looduskaitseliste piirangute maade aina kiiremini laienemine täidab Euroopa Liidu ja Kliimaministeeriumi ametnike huve. Aga eraomanikud – põllumehed, talupidajad, metsamehed, koduomanikud – tunnetavad aina valusamalt, et huvid ei lähe Eesti riigis enam kellelegi korda,” ütles Erik.

„Pidev keskkonnakaitseliste piirangute ja nõuete lisandumine on murekohaks ka toidu tootmisele, millega on kaasnenud bürokraatia kasv ning ettevõtjate konkurentsivõime vähenemine,“ sõnas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) juhatuse esimees Ants Noot. Seetõttu toetab EPKK erametsaliidu seisukohti ja leiab, et keskkonnakaitsest tulenevad piirangud peavad olema mõistlikult seatud ja vastavalt kompenseeritud. Ka põllumajandustootjatest suur osa on metsaomanikud.

Loe lähemalt:
https://erametsaliit.ee/2024/05/22/maaomanike-meeleavaldus/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus