iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Luuavarrest tuli pauk välja

Luuavarrest tuli pauk välja

Rubriik: Äripäev

Tõnis Oja kirjutab Äripäevas, et kui USA vastvalitud president Barack Obama kavandatav majanduse stimuleerimise pakett oli üldiselt teada ning paljuski prognoositav, siis 300 miljardi dollarine maksukärbete programm tuli küll nagu välk selgest taevast.

Pigem vasakpoolsete vaadetega demokraadist president soovib maksukärbetega lüüa ilmselt mitut kärbest ühe hoobiga. Esiteks on 20. jaanuaril ametisse asuval presidendil vaja seaduse läbisurumiseks vabariiklaste hääli ning vaid kulutamisele nad ilmselt omi hääli ei anna (tuletage meelde, mis juhtus Bushi esimese 700 miljardi dollari suuruse abipaketiga). Kui Obama majandusnõunike meeskond hakkas majanduse stimuleerimise paketti välja töötama, pöörati peatähelepanu kulutamise poole peale.

Maksukärped eraisikutele ning väikeettevõtetele tulid aga tõelise üllatusena. Teisalt on see muidugi ka arusaadav, sest sellise hunniku raha mõistlik kulutamine on üsna keeruline. Ning kolmandaks. Maksusoodustused soodustavad ka kulutamist, mis on Ühendriikide majanduse aluseks.

Majanduse stimuleerimise paketi kogumaht jääb vahemikku 675 kuni 775 miljardit dollarit. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4188/rt_komm_418801.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus