iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Lõunanaabrid rõõmustavad: alkohol kui Nokia ehk kuidas Läti teenib Eesti ja Soome alkoturistidelt kümneid miljoneid eurosid

Lõunanaabrid rõõmustavad: alkohol kui Nokia ehk kuidas Läti teenib Eesti ja Soome alkoturistidelt kümneid miljoneid eurosid

Rubriik: Päevaleht

Läti Eestiga piirnevatel aladel areneb juba teist aastat aktiivne alkoturism: Eestist ja Soomest pärit ostjad ostavad massiliselt alkoholi kokku ning kosutavad sellega lõunanaabrite riigikassat miljonite eurodega. Ja kuigi Eesti ettevõtted kurdavad miljoniliste kaotuste üle, siis tegelikkuses kontrollivad piiriäärset alkoholiturgu just eestlased, kirjutab Läti Delfi.

Loe Ärilehest: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/lounanaabrid-roomustavad-alkohol-kui-nokia-ehk-kuidas-lati-teenib-eesti-ja-soome-alkoturistidelt-kumneid-miljoneid-eurosid?id=80646375

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus