iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Loterii- ja hasartmängukorraldajate ning kütusekäitlejate majandustegevuse registrisse kandmise kord muutub

Loterii- ja hasartmängukorraldajate ning kütusekäitlejate majandustegevuse registrisse kandmise kord muutub

Rubriik: MTA

Seoses 1. juulist rakenduva majandustegevuse seadustiku üldosa seadusega muutub kaubandusliku loterii korraldajate, hasartmängukorraldajate ning kütusekäitlejate majandustegevuse registrisse kandmise kord.

Muudatuse kohaselt saab esitada majandustegevusteate kaubandusliku loterii korraldamiseks ning tegevus- või korraldusloa taotluse hasartmängude korraldamiseks täiendavalt ka läbi eesti.ee teabevärava, majandustegevuse registri e-keskkonna või notari kaudu. Seni sai taotlusi esitada e-postiga või paberkandjal. Täiendav info - http://www.emta.ee/index.php?id=26803.

Kütust käidelda (st müüa, importida, eksportida või hoiuteenust osutada) soovivad ettevõtjad peavad alates 1. juulist kehtiva korra järgi omama tegevusluba. Kõik enne juulit kehtivad kütuse käitlemise majandustegevuse registreeringud nimetatakse ümber tegevuslubadeks ning vastavad andmed kantakse üle majandustegevuse registrisse (MTR) aadressil mtr.mkm.ee. Täiendav info - http://www.emta.ee/index.php?id=29769.

Seoses MTRi uuenemisega alates 1. juulist on kuni 4. juulini tagatud registriandmete kättesaadavus vaid piiratult. See tähendab, et tegevuslubade taotlusi või majandustegevusteateid saab viidatud ajavahemikus esitada ainult paberkandjal digiallkirjastatuna meiliaadressidele mtr at emta dot ee (kütus); pohja at emta dot ee või hasart at emta dot ee (kaubanduslik loterii ja hasartmäng).

Täiendav info - https://www.mkm.ee/et/majandustegevuse-register-uueneb MTA pressiteade: http://www.emta.ee/index.php?id=35597&tpl=1026

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus