iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Lõbusad kokteilid ja soe rannaliiv: riigile kuuluv Elering pidas ühendsüsteemihalduri päeva puhul kopsaka hinnasildiga pidu

Lõbusad kokteilid ja soe rannaliiv: riigile kuuluv Elering pidas ühendsüsteemihalduri päeva puhul kopsaka hinnasildiga pidu

Rubriik: Delfi

Kuigi majanduses ei ole olukord kiita, leiab riigile kuuluv ja suurte energeetika-otsuste keskmes olev Elering siiski võimaluse pidu pidada. Eelmisel nädala reedel pidas ettevõte Ülemiste Beach House’is soojal liival lõbusate kokteilinimetustega pidu, et tähistada ühendsüsteemihalduri päeva.

Läinud nädala reedel pidas riigile kuuluv, sõltumatu ja iseseisev Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur Elering toreda peo Ülemiste Beach House’is ehk mõnusas sooja liivaga rannavolleks mõeldud sisehallis. Üritus tundus tõeliselt uhke - tolleks õhtuks oli välja mõeldud spetsiaalselt erinimetusega ja energeetikast inspireeritud kokteilid. Näiteks said külalised kostitada end alkoholita kokteilide ehk pingemuunduritega, milleks olid särtsakad joogid Rekursioon ja Magneetimisergutus. Lihtsas keeles seisis nende nimede taga alkoholita mimosa ja virgin mojito.

Loe lähemalt:
https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120247598/lobusad-kokteilid-ja-soe-rannaliiv-riigile-kuuluv-elering-pidas-uhendsusteemihalduri-paeva-puhul-kopsaka-hinnasildiga-pidu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus