iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ligi: see koalitsioon tulumaksu ei tõsta

Ligi: see koalitsioon tulumaksu ei tõsta

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Reformierakonna aseesimehe Jürgen Ligi sõnul otsib koalitsioon lisaks kärbetele ka tulude suurendamise võimalusi, kuid tulumaksu tõus kindlasti kõne alla ei tule.

«Kui majanduses valitseb miinus, siis tulumaksu tõstmine on lausa loll ja kui sa oled koalitsioonis üksi selle ideega, siis ära tule sellega välja - see loob kogu meeleolu ka muudele ettepanekutele,» võttis Ligi ERR Uudistele kokku eilse kärpekoosoleku meeleolu. Astmelise tulumaksu kehtestamise seab Ligi tulumaksu kergitamise mõttega ühte patta, väites, et kuna astmeline tulumaks oleks andnud 75 miljonit, on see vaid poliitiline manifestatsioon, et sotsid on vasakpoolsed. Ligi tunnistas, et 5,4 miljardi leidmine on võimatute ülesannete killast, ja lisas, et Reformierakonnal on omapoolsed ettepanekud kärbeteks ja tulude suurendamiseks, mida ta aga ajakirjanduse vahendusel välja käia ei soovi. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=113227Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus