iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ligi: ainus osaleja on võitu väärt

Ligi: ainus osaleja on võitu väärt

Rubriik: Äripäev

Katre Pilvinski kirjutab Äripäev Online`is, et rahandusminsiter Jürgen Ligi arvab, et maksu- ja tolliameti juhi koha ainuke kandidaat on kindlalt võitu väärt.

„Konkurss on aus ja reeglitekohane, nii et ma ei pea kahetsema muud kui heast asekantslerist ilmajäämist,“ rääkis Ligi maksuameti juhi kohale kandideerivast Marek Helmist. ”Ma ei tea kellegi mittekandideerimise põhjust, aga seda juhtub, et lugupeetud inimesed kardavad riskeerida, mistõttu avaliku konkursi töökindlus ei ole garanteeritud. Ent praeguse seisuga sõelale jäänu on kindlalt võitu väärt,“ sõnas minister.Riigikogu rahanduskomisjoni liige ja endine maksuameti juht Aivar Sõerd oli väga üllatunud, et nii huvitavale ametkohale kandideeris vaid üks inimene. ”Mina leiaksin kümme kandidaati kindlasti sellele kohale,“ lisas Sõerd.Loe edasi: http://www.ap3.ee/article/2012/2/1/ligi-ainus-osaleja-on-voitu-vaartSeotud lugu: "Maksuameti juhiks kandideerib Marek Helm": http://www.ap3.ee/article/2012/1/31/maksuameti-juhiks-kandideerib-marek-helmTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus