iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Leping maksumaksjaga – toome maksud koju!

Leping maksumaksjaga – toome maksud koju!

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et eilses Äripäevas käis maksu- ja tolliameti juht Enriko Aav välja huvitava mõtte, kuidas riigieelarvet paisutada – korjakem lihtsalt kõik maksud kokku. Täpsemalt kirjutas maksuameti juht, et kui investeerida maksuhalduri tegevusmahtudesse 1 euro, võib see riigieelarvesse tuua lisaraha kuni 10 eurot.

Äripäev haaraks valitsuse asemel praegu maksuameti juhi sõnadel sabast kinni. Sõlmigem maksumaksjate nimel maksuametiga leping, et saate küll riigieelarvest raha juurde, kuid peate selle ka kümnekordselt tagasi teenima.

Sest Aava jutul on jumet – ta väidab, et igal aastal jääb riigil üsna suur osa maksudest saamata, 2009. aastal hindas maksuamet laekuma pidava ja tegelikult laekunud maksu vaheks ehk maksuauguks 7,5 miljardit krooni (ca 500 miljonit eurot).Loe edasi: http://www.ap3.ee/default.aspx?publicationid=F6963C12-A93D-48DF-8454-8BF5D61FABF2

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus