iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Leon Glikman: miks ei minda maksutõusu asemel kulude kärpimise teed – võimalused algavad prokuratuuri tiibade kärpimisest

Leon Glikman: miks ei minda maksutõusu asemel kulude kärpimise teed – võimalused algavad prokuratuuri tiibade kärpimisest

Rubriik: Delfi

Kokkuhoiukohti oleks palju, kuid üheks väljaminekute vähendamise meetmeks võiks olla loobumine mõttetute kriminaalasjade menetlemisest.

Meid ootab ees valimiskampaanias vaka all hoitud üllatuslik käibemaksu tõus, mis tõsikindlalt hakkab majandustegevust pärssima, tõstes oluliselt esmatarbekaupade- ja teenuste hindu. Enesestmõistetavalt kannatab jõhkra automaksu läbi lapsi kooli, lasteaeda ja huviringidesse vedava ühiskonna alustalaks oleva tavalise korraliku pereinimese elukvaliteet. Ja seda pettumustvalmistavat maksupoliitikat tehakse, küll ei tee küllale liiga põhimõttel, ühe maailma kõrgema tööandja sotsiaalmaksuga riigis.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120241901/leon-glikman-miks-ei-minda-maksutousu-asemel-kulude-karpimise-teed-voimalused-algavad-prokuratuuri-tiibade-karpimisest

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus