iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Läti maksutõusud on meie pluss

Läti maksutõusud on meie pluss

Rubriik: Äripäev

Tänase Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et kriis on pannud Läti sellisesse sundseisu, et riik on sunnitud loobuma oma senisest maksupoliitikast. Eestil on nüüd võimalus lõunanaabrist positiivselt eristuda ning sellega oma konkurentsipositsiooni parandada.

Rahapuuduses Läti valitsus otsustas teisipäeval keerata kummuli senise maksukontseptsiooni, mida jagasid laias laastus kõik kolm Balti riiki. Kõige tähtsama otsusena lepiti kokku astmelise tulumaksu kehtestamine aastast 2010 (detailid on veel arutamisel), tulekul on teisedki maksutõusud (käibemaks, kinnisvaramaks jne). Piltlikult öeldes lõõmab Läti riik leekides ja peab iga hinna eest tulekahju kustutama.

Kui riik eelarvedefitsiiti ei vähenda, siis jääb ta ilma IMFi abist, ja see tähendaks riigi jaoks "pankrotti" või "mõrva", kui kasutada sealsete riigijuhtide sõnu. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4344/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus