iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Lääne-Viru ärimehe kõrtsidel maksuvõlad

Lääne-Viru ärimehe kõrtsidel maksuvõlad

Rubriik: Äripäev

Väinu Rozental kirjutab Äripäevas, et mida kaugemale Tallinnast, seda raskem on kõrtsidel ots otsaga kokku tulla. Lääne-Virumaa ühe suurema ärimehe Roman Kusma ettevõtted, Viitna ja Altja kõrtsi pidav OÜ Viitna Kõrts ning OÜ Virumaa Suurköök, on maksuvõlgades.

"Eriti talvekuudel on raske, sest kliente ei jätku," kommenteeris Kusma. Tema kinnitusel teevad Viitna ja Altja kõrts aastakäibe kolme-nelja suvekuuga ning talvel vegeteerivad. "Langus talvel on märgatav, kuid aasta kokkuvõttes oleme alati plussis," rääkis Kusma.

"Meil on maksuametiga kokkulepe, et talvel venitame maksmisega ja suveks saame kindlasti võlad kaelast ära," lisas ta. Lasteasutusi ja ettevõtteid toitlustava Virumaa Suurköögi maksuvõlga kommenteerides tõi Kusma peapõhjuseks toiduainete järsu hinnatõusu. "Me ei saanud oma klientidele kokkuleppehindu aasta keskel tõsta," põhjendas Kusma. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4195/uud_uudidx_419503.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus