iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kuidas sattuda maksuameti luubi alla?

Kuidas sattuda maksuameti luubi alla?

Rubriik: Äripäev

Alyona Stadnik kirjutab tänase Äripäeva kaanelugu tutvustades, et ettevõtja võib oma tegevusega tekitada maksuametis huvi firma kontrollimise vastu.

Tänane Äripäev avaldas artikli asjaoludest, mis võib panna maksuameti huvituma konkreetsest ettevõttest. Ernst & Young Baltic partneri Ranno Tingase ja Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse liikme Lasse Lehise abiga koostas Äripäev ülevaate kaheksast tegevusest, mis võivad ärgitada maksuametit firma tegevusega põhjalikumalt tutvuma. Maksuameti luubi alla võib sattuda käibemaksu tagastusnõudega, sisutute deklaratsioonidega, madala töötasu maksmisega jm põhjustel.Kaheksast tegevusest, kuidas ettevõtja ise võib tahtmatult kutsuda maksuameti firmat revideerima ning ettevõtjate kogemusest maksuametiga suhtlemisel, loe pikemalt täna ilmunud Äripäevast.Loe siit: http://www.ap3.ee/article/2012-06-06/kuidas_sattuda_maksuameti_luubi_allaTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus