iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kracht erakorralistest valimistest: uus jõud raputaks

Kracht erakorralistest valimistest: uus jõud raputaks

Rubriik: Äripäev

Uus poliitiline jõud raputaks meie ühiskonda, uut jõudu võiks iseloomustada vastutuse võtmine riigi ja rahva ees, Eesti inimese esikohale seadmine, märkis EVEA president Kersti Kracht Äripäev Online`is.

Aivar Hundimägi kirjutas Äripäeva kolumnis, et Eesti riigile võiksid erakorralised valimised kasuks tulla, sest teiste põhjuste hulgas on valitsus väsinud ning riigikogu ja rahandusminister konfliktis. EVEA presidendi Kersti Krachti sõnul võivad mingit muutust tuua uus poliitiline jõud. "Erakorralised valimised ei pruugi tuua mingit muutust meie riigikorralduses, kuid võivad, sest pea kõik, kes täna riigikogus, on ju tüüri juures olnud, küll teiste võimul olnud erakondade liikmetena. Küll aga meeldib mulle mõelda, et meie ühiskonda raputaks uus poliitiline jõud, neid võiks iseloomustada vastutuse võtmine riigi ja rahva ees, Eesti inimese esikohale seadmine," kommenteeris Kracht küsimust, kas erakorralised valimised oleksid Eestile vajalikud.Loe edasi: http://www.aripaev.ee/Default.aspx?PublicationId=d3c68d33-d2bf-4e11-8e3d-059713a2d55eTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus