iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kodude maamaks: parem oleks ilma

Kodude maamaks: parem oleks ilma

Rubriik: Õhtuleht

Taavi Madiberk Eesti Omanike Keskliidust kirjutab Õhtulehes, et omanike keskliit tahab Riigikogule üle anda kevadel kodude maamaksu kaotamise toetuseks kogutud 10 000 allkirja ja esitas omapoolse seaduseelnõu, mis vabastaks kõik kodud maamaksust. Riigikogus on tehtud esimene samm maamaksu eelnõu näol, kuid see ei ole piisav, leiavad omanikud.

Paremparteid on Riigikogusse esitanud seaduseelnõu, mis ei vabastaks kodusid maamaksust üle terve riigi, kuid annaks kohalikule volikogule võimaluse kodualuse maa maksust vabastada. NB! Mitte kohustuse.

Nüüd on kaks paremparteid võtnud kodude maamaksust vabastamise oma pealinna valimislubaduseks. Seega – kartus, et selline samm on võimatu, näib olevat ületatud. Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=326864 Tutvu ka Riigikogu menetluses olevat eelnõuga: „Maamaksuseaduse muutmise seadus (459 SE)“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus