iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kivinurm-Priisalm: tehke lihtne ja investorisõbralik seadus

Kivinurm-Priisalm: tehke lihtne ja investorisõbralik seadus

Rubriik: Äripäev

Virge Lahele antud kommentaarides ütles Eesti fondihaldurite liidu juht Kristel Kivinurm-Priisalm, et uus versioon tulumaksuseadusest on küll palju parem variant, kuid sellel on rida puudusi, mis ei võrdsusta eraisikute investeeringuid äriühingute kaudu tehtud investeeringutega.

„Tunne on, et poliitikud tahavad valimislubaduses ristikese kirja saada, selle asemel, et teha lihtne ning investorisõbralik seadus,“ kommenteeris Kivinurm-Priisalm uut eraisikute väärtpaberitulu maksustamist puudutavat seaduseelnõud, mille rahandusministeerium välja töötas. Kivinurm-Priisalm sooviks, et iga investor, kes seda eelnõud loeb, saaks sellest aru ja et Eesti eraisikute investeerimiskeskkond oleks Läti ja Leeduga võrreldes atraktiivsem. „Täna on Lätis ja Leedus võimalik tulumaksuvabalt investeerida, kui osalus ettevõttes jääb alla 10 protsendi.“Pikemalt loe siit: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=843ac9e3-cac7-4b22-9ea3-57e985cbf4bd

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus