iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kilk: maksuamet peab oma reeglitest kinni

Kilk: maksuamet peab oma reeglitest kinni

Rubriik: Äripäev

Kaisa Tahlfeld kirjutab Äripäevas, et kui mõned ettevõtjad süüdistavad oma raskustes maksuametit, siis teiste arvates tuleb amet piisavalt vastu, ärimees Rein Kilgi sõnul on maksuameti mängureeglid selged ja õiglased.

Kui ettevõtte seis on lootusetu, tuleks Kilgi sõnul juhinduda ütlusest: tulgu pigem õudne lõpp kui jäägu lõputu õudus. "Aastaid tagasi oli küll tunne, et maksuamet ahistas ettevõtjaid, mitte küll mind, kuid üldiselt. Kuid praegu on ju mängureeglid vägagi selged ja maksuametiga on võimalik ka kokku leppida. Ja kui ikka ei suudeta seda, siis kummi ei saa ju lõpmatuseni ka venitada," ütles Kilk.

Ka Kilgi ettevõttel Ammende Villa Catering on maksuvõlg, kuid tema kinnitusel võla ajatamiseks vajadust pole ning kuu lõpuks saab võlg klaaritud. Peagi pankrotistuva ASi BREC Kinnisvara juhi Sven Soomuste sõnul oleks maksuvõlgade teemal vaja korraldada kriisiümarlaud. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4201/uud_uudidx_420107.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus