iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

KATRIN PAUTS – Kuluhüvitis kui lakmuspaber: pole paremat viisi saadiku tegeliku olemuse testimiseks

KATRIN PAUTS – Kuluhüvitis kui lakmuspaber: pole paremat viisi saadiku tegeliku olemuse testimiseks

Rubriik: Õhtuleht

Riigikogu oma 101 liikmega annab pidevalt ainest kulunud tõdemuseks, et issanda loomaaed on suur ja lai. Põhimõtteliselt kehtib siin vanasõna, et näita mulle oma rahvasaadikut ja ma ütlen, kes oled sina. Kelle asi see Grünthali kütusekaart õieti on, millega ta nii arutu hulga bensiini ja diislit tankis, et sellega saaks mitu tiiru peale teha nii Eestile kui ka vist planeedile Jupiter? Rahva hulgas ringi liikumine on riigikogulase puhul ju igati tänuväärne tegevus, kui ainult Grünthal poleks mõnegi tankimise ajal ise mütoloogilise olendi moel hoopis teises kohas viibinud.

Kas läheksin Kalle Grünthaliga luurele? Loomulikult mitte, ega ma loll ole! Ja jumal tänatud, et tänu Grünthali riigikogulase kütusekaardile tean, et seda inimest ei saa absoluutselt usaldada. Anna taolisele tüübile riigisaladus - jumal teab, kuhu ta veel sellega jookseks.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1093923/katrin-pauts-kuluhuvitis-kui-lakmuspaber-pole-paremat-viisi-saadiku-tegeliku-olemuse-testimiseks

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus