iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kärisev võimuliit tupikus – üha vähem koosmeelt

Kärisev võimuliit tupikus – üha vähem koosmeelt

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et lipsu all esimesi särginööpe avama sundinud valitsuse maratonistungil ei jõutudki katseni pigistada riigi rahakotiraudu koomale veel 5,5 miljardi krooni võrra, kuna põhiaur kulus töötukassa turgutamise teemale ehk töötuskindlustusmaksu tõusule. Kell 17 kogunenud võimuliit oli neli tundi hiljem seisus, kus peaminister Andrus Ansipi nõutud eelarve päästepaketini, mille rahandusminister Ivari Padari meeskond kokku pani, polnud veel jõutud. Kogu vaidlusaur kulus riigi juhtivpeadel sellele, et rääkida töötukassast.

Käredaid sõnu ei jagu võimuliidu juhtfiguuride kohta ainult opositsiooni esindajatel, avalik kisklemine käib ka omavahel. Nii väljendas eile riigikogu rahanduskomisjoni esimees, reformierakondlane Jürgen Ligi kahtlust, kas Ivari Padar pole äkki kõrvakuulmist minetanud.

«Tulumaksu viieprotsendise tõusu alternatiiviks on pakutud veelgi kõrgem tõus, mis paneb küsima, kas rahandusminister pole mitte kurt,» kommenteeris Ligi postimees.ee-le eelarvekärbete ettepanekute dokumenti, viidates üheksaprotsendise maksutõusu võimalusele. Mart Laar nimetas ettepanekute paketti enne istungile minekut lausa rumaluseks.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=116058&redir=

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus