iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kärbe hakib pensione ja lastetoetusi

Kärbe hakib pensione ja lastetoetusi

Rubriik: Postimees

Risto Berendson kirjutab Postimehes, et pensionitõusu edasi lükkamata ja lastetoetust osaliselt ohverdamata riigi kaheksa miljardi kroonist päästekava kokku ei saa, samas pääsevad õpetajad ja politseinikud ilmselt suurest palgakärpest.

Kõik teemad on üleval, enne ei ütle me midagi, kuni kogu sotsiaalpakett on valmis, oli rahandusminister Ivari Padari eileõhtune sõnum avalikkusele, kui valitsuskabinet kaheksa miljardi suuruseid kärpeid kuus tundi omavahel arutanud oli.Samas vaatavad kärpijad otsa valusale tõele – kaheksa miljardi kroonine negatiivne lisaeelarve on sotsiaalvaldkonna valusate mahalõigeteta võimatu. Neist suurimat võitu nähakse umbes 380 000 pensionärile lubatud kevadise pensionitõusu ärajätmises, mis annaks 2,3 miljardit krooni säästu.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=77353Loe samal teemal ka Äripäevast: Kärpelahing käib veel neljapäevani.Loe samal teemal ka Päevalehest: Ansip: tuleb langetada väga valusaid otsuseid.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus