iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kaotatud maksuparadiis

Kaotatud maksuparadiis

Rubriik: Äripäev

Sirje Rank kirjutab Äripäevas, et maailma ei ole jäänud enam ühtegi riiki, mis keelduks täielikult igasugusest koostööst välisriikide maksuametnikega, kes otsivad taga maksude maksmisest kõrvale hiilivaid firmasid või rikkaid eraisikuid.

Viimased neli kantsi - Costa Rica, Malaisia, Filipiinid ja Uruguai kapituleerusid läinud nädalal ja teatasid, et painutavad end samuti rahvusvaheliste standardite alla. Veel aprilli alguses olid riigid Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni OECD maksuparadiiside "mustas nimekirjas". Äsja said Briti peaministrilt Gordon Brownilt kurja kirja ka Suurbritannia jurisdiktsiooni alla kuuluvad maksuparadiisid, nagu Kaimanisaared ja Gibraltar, et need hiljemalt septembriks sõlmiks kokkulepped maksualase info vahetamiseks. Vastasel juhul ootavad sanktsioonid.

Ka Jersey, Guernsey ja Mani saar võiks peaministri arvates OECD miinimumnõuete täitmisest kaugemale minna.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4287/uud_uudidx_428703.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus