iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kallas: mina jätaks maksud puutumata

Kallas: mina jätaks maksud puutumata

Rubriik: Äripäev

Sirje Rank kirjutab Äripäevas, et Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas ei hakkaks 10%se majanduslanguse tingimustes Eestis makse tõstma ega maksusoodustusi kaotama. "Kui te tõstate makse, siis kes maksma hakkab, kus need maksjad on?" ei pidanud reedel ajakirjanikega kohtunud Kallas seda mõtet mõistlikuks.

Kergekäeliselt ei kiirustaks ta järgima ka OECD nõuannet loobuda jaotamata kasumi maksuvabastusest. "Ma arvan, et see ettevõtte tulumaksuvabastus on olnud Eesti majandusele väga positiivne, eriti väikesele ja keskmisele ettevõtlusele," ütles Kallas. "Kui see ära kaob, siis see on negatiivne signaal." Praegu peaks hoopis mõtlema, kus on need loomingulised jõud, mis majanduse uuesti käima panevad.

"Kus on see ettevõtlus ja tööjõud, kes on võimeline hoopis uuel ringil alustama ja uut ringi edasi viima. Valitsus ei tohiks midagi teha, mis tõkestaks uue laine tulekut," ütles Kallas, nimetades ühe potentsiaalse valdkonnana n-ö rohelist majandust. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4299/uud_uudidx_429906.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus