iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kahe ameti liitmisel makstakse töötajatele hüvitist

Kahe ameti liitmisel makstakse töötajatele hüvitist

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et 1. maist liituvad töötukassa ja tööturuameti ning kahe asutuse ühendamisel hakkab töötukassas tööle 348 inimest. Tööturuametist vabastatakse 322 inimest, kellest 262 jätkab tööd töötukassas.

Vastavalt avaliku teenistuse seadusele vabastatakse tööturuametist 322 inimest, kes kõik saavad ametist vabastamise eest hüvitist kokku 18 287 698 krooni eest. Hüvitise saanud töötajatest jätkab 1.

mail uues ametis 262 inimest. Töötukassa ning tööturuameti liitmise eesmärk on parandada teenuste kättesaadavust ja kvaliteeti, samuti tulemuslikkust inimeste tööle aitamisel. Sotsiaalminister Hanno Pevkuri sõnul saavad tööd otsivad inimesed nüüd kogu tööotsinguteks vajaliku abi - tööturuteenused ja töötushüvitised ühest kohast, mis on lihtsam ja mugavam. „Töötukassa hakkab pakkuma kõiki neid teenuseid, mida enne sai tööturuametist.

Töö muutub kiiremaks ja sujuvamaks, kuna plaanis on võtta tööle rohkem konsultante, alustada vastuvõttu varem ning võtta senisest rohkem kasutusele elektroonilisi võimalusi." Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=23101947

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus