iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Juulis esitataval käibedeklaratsioonil kehtib käibemaksumäär 18 protsenti

Juulis esitataval käibedeklaratsioonil kehtib käibemaksumäär 18 protsenti

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet palub tähele panna, et 20. juuliks esitataval käibedeklaratsioonil (KMD) on käibemaksu tavamäär 18 protsenti. Käesoleva aasta 1. juulist tõusis käibemaksumäär 20 protsendile.

Maksuhaldur tuletab meelde, et viimane maksustamisperiood, mille käivet deklareeritakse 18 protsendilise määraga, on juuni 2009. Käibedeklaratsioon KMD esitatakse esimest korda uue maksumääraga 21. augustiks.

Lisaks on amet oma kodulehel www.emta.ee täiendanud käibemaksu tõusu puudutavate küsimuste ja vastuse rubriiki. Infoga saab tutvuda siin: http://www.emta.ee/?id=25989.Amet kutsub maksumaksjaid üles küsimuste korral suhtlema ja nõu küsima.

Maksu- ja Tolliameti käibemaksu infotelefon on 880 0813 ja e-posti aadress, kuhu saab küsimusi saata, on kaibemaks@emta.ee. Uudis Maksu- ja Tolliameti kodulehel: http://www.emta.ee/juulis-esitataval-kaibedeklaratsioonil-kehtib-kaibemaksumaar-18-protsenti&tpl=1026

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus