iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Jevgeni Ossinovski pärast “Foorumi” salvestust: Jürgen Ligi jaoks käib rahandusministri töö emotsionaalselt selgelt üle jõu

Jevgeni Ossinovski pärast “Foorumi” salvestust: Jürgen Ligi jaoks käib rahandusministri töö emotsionaalselt selgelt üle jõu

Rubriik: Delfi

Täna (05.02.2014) on oodata palavaks kiskuvat "Foorumi" saadet, kui uskuda eile salvestatud saates osalenud Jevgeni Ossinovskit, kes kirjutas kuuldud sõnavõttude ajel Facebookis, et Reformierakonna ridadesse kuuluva Jürgen Ligi jaoks käib rahandusministri töö emotsionaalselt selgelt üle jõu, kirjutab Delfi.

Ossinovski postitas täna on õhtul oma Facebooki lehele kriitika Ligi aadressil ja leidis, et Ligi puhul on tegemist emotsionaalselt ebaadekvaatse inimesega, kes ei tohiks nii kõrges riigiametis olla, kui ta ei ole võimeline seda tasakaalukalt tegema.Loe edasi: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/jevgeni-ossinovski-parast-foorumi-salvestust-jurgen-ligi-jaoks-kaib-rahandusministri-too-emotsionaalselt-selgelt-ule-jou.d?id=67754061Vaata Foorumit siit: http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=146244Loe Ligi kommentaari: "Ossinovskil pole iibe tõstmise osas ideid ega tegusid ette näidata": http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/jurgen-emapalga-isa-ligi-ossinovskil-pole-iibe-tostmise-osas-ideid-ega-tegusid-ette-naidata.d?id=67758203

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus