iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

 Jaanus Karilaid: Jüri Ratase kiri peaministrile on alates 21. veebruarist vastuseta. Kaalul on meie kaitsevõime ja sisejulgeolek 

 Jaanus Karilaid: Jüri Ratase kiri peaministrile on alates 21. veebruarist vastuseta. Kaalul on meie kaitsevõime ja sisejulgeolek 

Rubriik: Delfi

21. veebruari Jüri Ratase kiri Kaja Kallasele on siiani vastuseta. Seal oli seitse üliolulist teemat, mis ootavad viivitamatult konkreetseid vastuseid.

Praeguste Ukraina sündmuste taustal peame kõik paratamatult tegelema välispoliitikaga – hukkamõistuga Venemaa aadressil, aga ka humanitaarabiga, piirangutega, samuti pingutustega, et olla siin toeks inimestele, kes on Ukrainasse jäänud või Ukrainast tulnud meilt tuge otsides. Kogu läänemaailm on vaimselt koondunud sini-kollase lipu taha ja vaid üksikud valge-sini-punase lipu taha. Eesti vabariik on võtnud väga selge seisukoha Ukraina poolt. Valitsusjuht Kaja Kallas on maailma üldsusele teinud selle üheselt selgeks, kiitus talle.

Aga ei tohi unustada, et olemas on veel üks lipp – sinimustvalge.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/96136331/jaanus-karilaid-juri-ratase-kiri-peaministrile-on-alates-21-veebruarist-vastuseta-kaalul-on-meie-kaitsevoime-ja-sisejulgeolek

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus