iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Jaak Nigul: kaadrid otsustavad kõik! Eesti ametnikud on teinud kõik, et meie eluolule veel paar keerukuse- ja hinnavinti peale keerata

Jaak Nigul: kaadrid otsustavad kõik! Eesti ametnikud on teinud kõik, et meie eluolule veel paar keerukuse- ja hinnavinti peale keerata

Rubriik: Delfi

Läti valitsus otsustas vähendada raievanuseid, et leevendada energiakriisi mõju. Mida Eesti on energiakriisi ja eelseisva majanduskriisi leevendamiseks teinud? Kehtestanud Euroopas unikaalse 2,5-kuulise „linnurahu“, „mänginud“ riigimetsa raiemahtudega, kasvatanud kaitstavate metsade osakaalu ühe aastaga 30%-ni. Viimane on Euroopa Liidu poliitikakujundamise dokumentides seatud pikaajaliseks eesmärgiks.

Teised alles mõtlevad, kas ja kuidas, aga meil juba on! Meenub loosung „Viisaastakuplaan nelja aastaga“. Mis tollest riigist sai, on ilmselt juba ununenud.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120028338/jaak-nigul-kaadrid-otsustavad-koik-eesti-ametnikud-on-teinud-koik-et-meie-eluolule-veel-paar-keerukuse-ja-hinnavinti-peale-keerata

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus