iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

IRL ja reform pole rahul Tallinna otsusega tõsta maamaksu

IRL ja reform pole rahul Tallinna otsusega tõsta maamaksu

Rubriik: Õhtuleht

Marge Sillaots kirjutab Õhtuleht Online`is, et IRL ja Reformierakond leiavad, et Tallinna otsus tõsta maamaksu piirmäära on osa linnaeelarve lappimisest ja kultuuriasutuste nöörimisest.

"Tallinna Linnavalitsus on maamaksu tõstmisega leidnud taaskord küsitava võimaluse linnaeelarve täitmiseks. Oma põhiolemuselt ei erine maamaksu piirmäära tõstmine müügimaksust. Mõlema maksu ideeks on linnakassa täitmine täiendavate koormiste arvelt," sõnas IRLi Tallinna linnavolikogu fraktsiooni esimees Toivo Jürgenson, kelle sõnul nende erakond maamaksu tõusmist ei toeta.Jürgensoni hinnangul on maamaks tõstmine Tallinnas maksimummäärani mitte ainult ebanormaalne, vaid ka ebamoraalne. "See, et näiteks vabaõhumuuseum peab hakkama maksma maamaksu senise 39 433 euro asemel üle 65 700 euro ei ole kuidagi õigustatud.

Tallinna propagandistlikku linnaeelarvet ei pea maksa kinni ei vabaõhumuuseum ega keegi teine," rääkis esimees.Loe edasi: http://www.ohtuleht.ee/431049

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus