iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Inimeste maksukuulekus kasvas

Inimeste maksukuulekus kasvas

Rubriik: MTA

Sel aastal lubas Maksu- ja Tolliamet (MTA) tulude deklareerimise ajal kiiret tulumaksu tagastust ainult neile maksumaksjatele, kes esitasid oma tuludeklaratsiooni elektrooniliselt, see ei vajanud täiendavat kontrolli ning eelmine, 2010. aasta tuludeklaratsioon oli esitatud tähtajaks ja 15. veebruarist 2011 kuni 14. veebruarini 2012 ei oldud ühtki päeva maksuvõlglane.

Tähtajaks esitasid 2011. aasta tuludeklaratsiooni ka need 7062 maksumaksjat, kes eelmisel aastal tegid seda hilinemisega. On rõõmustav, et oluliselt vähenes võlglaste arv. Kui eelmisel aastal oli 4.

aprilli seisuga Maksu- ja Tolliameti ees võlgasid 60 630 inimesel, siis tänavu oli võlglasi alla 40 000 inimese. Seega vähenes maksuvõlglaste arv aasta taguse ajaga võrreldes 34 % võrra.Loe edasi MTA kodulehelt.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus