iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Inimesed püüavad võimalusel haiguslehte vältida

Inimesed püüavad võimalusel haiguslehte vältida

Rubriik: E24

E24 kirjutab, et Eesti perearstide seltsi esinaine Ruth Kalda rääkis ERR raadiouudistele, et võrreldes varasemaga püütakse haiguslehe võtmist rohkem vältida.

Haigekassa andmeil vähenes haiguslehtede arv eelmisel aastal võrreldes ülemöödunud aastaga 45 protsenti. Arvesse on võetud lehed, mille eest haigekassa maksab – see tähendab alates üheksandast päevast. Haiguslehtede koguarv on vähenenud 27 protsenti ja haiguspäevade arv 26 protsenti. «Üks põhjus on kindlasti see, et haiguslehtede kord vähenes ja kui inimesel on varasema ühe päeva asemel kaks täiendavat päeva n-ö enesevastutusel, siis sellised väiksemad haigused ei pruugi lõppeda haiguslehe väljavõtmisega,» möönis sotsiaalminister Hanno Pevkur.Loe edasi: http://www.tarbija24.ee/?id=409832Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus