iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

IMF: maksutõusul oleks väiksem negatiivne efekt

IMF: maksutõusul oleks väiksem negatiivne efekt

Rubriik: Postimees

Gert D. Hankewitz kirjutab Postimehes, et IMFi Eesti missiooni juht Christoph Rosenberg leiab, et maksude tõstmise peaksid otsustama poliitikud. Küll aga oleks sel tema hinnangul tõenäoliselt väiksem negatiivne mõju kui teistel võimalikel lahendustel.

Postimees uuris eile keskpangas Eesti majandusülevaate andnud IMFi Eesti missiooni juhilt Christoph Rosenbergilt, kas valitsus peaks suurendama makse, ning kui, siis missuguseid. Kuigi otsest vastust erinevate maksude kohta Rosenberg anda ei tahtnud, märkis ta, et maksude tõstmine oleks üks väikseima negatiivse mõjuga meede.

Rosenberg märkis oma ettekandes, et ilmselgelt ei suuda riik toime tulla headel aegadel antud lubadustega. Ta tõi näiteks palkade ja pensionide tõusu ning ka mitmed muud sotsiaalpoliitilised otsused. Missioonijuhi sõnul võiks pensionide tõstmine 30 protsenti headel aegadel olla väärt mõte, kuid enam see nii pole. Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=120508 Loe ka PM juhtkirja: „Kas jaks saab otsa?“: http://www.postimees.ee/?id=120844Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus