iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Imbi ja Ärni kratitegu

Imbi ja Ärni kratitegu

Rubriik: Õhtuleht

Endine rahandusminister Ivari Padar kirjutab Õhtulehe arvamusküljel, et maksutõus on paratamatu, kui me tahame riigi kulud ja tulud kontrolli alla saada. Mul on hea meel, et see valus tõde on jõudnud lõpuks paremerakondade liidriteni. Et viimaks on aru saadud, et vaid kärbetega riigi rahandust ei päästa. Vastasel korral läheb nii, et pensionid ja õpetajate palgad jäävad kuude kaupa rahapuuduse tõttu välja maksmata.

Võimulolijad kavatsevad kergitada käibemaksu kahe protsendi võrra, mis tähendab kõigile lõpptarbijatele täiendavat kulu ning paneb löögi alla just lastega pered, vanurid ja puudega inimesed.

Lisaks nöörib kõrgem käibemaks aastas kuni 200 miljoni krooniga omavalitsusi. Majanduslanguse tingimustes ei saa me olla kindlad, et käibemaksu tõus riigikassat ka tegelikult täidab. Vastutus riigi tuleviku eest on meil ühine, mistõttu tuleb ka kõrgema palgaga inimestel anda valitsussektori tasakaalu suurem panus.Sotsiaaldemokraadid peavad õigemaks tõsta käibemaksu asemel kolme protsendi võrra tulumaksu.Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=332199

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus