iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Hoop Venemaa suitsumüüjatele

Hoop Venemaa suitsumüüjatele

Rubriik: Delfi

Vallo Lees kirjutab Delfi LHV finantsportaalis, et pärast aastakümnete pikkust ignoreerimist on Venemaa astumas tõsisemaid samme selle suunas, et vähendada oma suurt suitsetajate määra. Venemaa on sigarettide müügi poolest maailmas suuruselt teine riik, mistõttu on hiljuti võetud kursil oma mõju suurtele tubakatootjatele.

British American Tobacco ja Imperial Tobacco aktsiad tegid Londonis läbi viimase kuu aja suurima languse 8. oktoobril, kui ilmnes, et Venemaa terviseametnikud kavatsevad teha ettepaneku tubakamaksude tõstmiseks kaheksa korda. Tervishoiuministeeriumi soovituse kohaselt tahetakse 2015. aasta lõpuks tõsta maksu 1000 sigareti pealt 4000 rublani.

Käesoleval aastal on vastav maks 510 rubla. Berenberg Banki analüütiku Erik Bloomquisti hinnangul võib maksu realiseerumisel sigarettide tarbimine väheneda kuni 20%. Samuti kasvavad aktsiisimaksud kuni 2014. aasta lõpuni praeguse valitsuse plaanide kohaselt 40% aastas.Loe täpsemalt: http://lhv.delfi.ee/news/4650829?locale=etTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus