iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Hargneb allilmani küündiv maksupettuse skeem

Hargneb allilmani küündiv maksupettuse skeem

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan ja Aivar Hundimägi kirjutavad Äripäev Online`is, et mai lõpus vahistati kaheks päevaks kuritegelikus maailmas hüüdnimega Must tuntud Hando Palm ja tema äripartner Janek Aasma, keda kahtlustatakse maksupettuses kütuseturul ja kelle ärisidemed viivad väidetavalt üsna lühikest rada pidi eestikeelse allilmani.

Meeste vahistamine on ajanud ärevusse kuritegeliku maailma tipud, kes võivad olla suuremahulise kütuseturul toimuva maksupettuse varjatud organiseerijad. Allilm kardab, et Aasma ja Palmi käest ära võetud arvutitest võivad uurijad leida tõendusmaterjali tehingute kohta, mis ametlikes aruannetes ei kajastu. Palm ja Aasma said esialgu kahtlustuse 900 000 euroni (14 miljonit krooni) ulatuvas maksudest hoidumises vaid ühe kuu jooksul – aprillis.

Saab üksnes aimata, millised summad pikemaajaliselt mängus võisid olla. Mehed vahistati seoses ettevõtte Skylux OÜ tegevusega, firma müüb vedelkütust ja kasutatud luksusautosid. Äripäevale on öeldud, et meeste juurest leiti ka suures koguses sularaha ning kuna saadi kätte ka arvutid, siis nimetatakse mehi kuritegelikus maailmas nüüd passiivseteks kitsedeks.Loe edasi: http://www.ap3.ee/article/2011/6/17/hargneb-allilmani-kuundiv-maksupettuse-skeem

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus