iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Firma intellektuaalse vara maksustrateegia loomisel alusta kaardistamisest

Firma intellektuaalse vara maksustrateegia loomisel alusta kaardistamisest

Rubriik: Äripäev

PricewaterhouseCoopersi juhtiv maksukonsultant Erki Uustalu kirjutab 16. jaanuari aripaev.ee maksublogis, et Eesti ettevõtjad on õigel teel pöörates tähelepanu intellektuaalsete õigustega seonduva maksustrateegia väljakujundamisele.

Intellektuaalsete õigustega seonduv oskuslik strateegia aitab vähendada maksukulu. Tegevuse laiendamisega välisriikides ning oma toodetele uute sihtturgude otsimisega pööravad ka Eesti ettevõtjad aina rohkem tähelepanu intellektuaalsete õigustega (nt tarkvaraga seonduvad autoriõigused, oskusteabe kasutada andmine jne) seonduva maksustrateegia väljakujundamisele. Oskuslik strateegia võib aidata vähendada maksukulu alates kinnipeetava tulumaksu minimeerimise näol sihtriikides, kuhu tooteid ning teenuseid pakutakse (soodsate maksulepingute kasutamise näol, tulude õiglase klassifitseerimise näol jne) kuni soodsa maksukäsitluseni riigis, kus litsentsitasusid saadakse (soodne üldine maksumäär, spetsiifilised maksusoodustused jne).Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?BlogID=d6d16442-0934-4313-bd74-9d1ecc9412fb&open=fourTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus