iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ettevõtted saavad saata tasuta arveid portaalis Arved.ee

Ettevõtted saavad saata tasuta arveid portaalis Arved.ee

Rubriik: Muud

Eesti juhtiv e-arvete portaal Arved.ee alustas väikeettevõtetele tasuta arvete saatmise võimaluse pakkumist. Tasuta saab saata kuni 20 arvet kuus ja nii Eestisse kui ka Soome. Arved.ee operaator Itella Information prognoosib, et tuleval aastal kasutavad tasuta arvesaatmise teenust üle 1000 väikeettevõtte.

Arved.ee portaalist saavad ettevõtted esmakordselt Eestis saata tasuta arveid. „Meie kevadisest 16 Euroopa riiki hõlmanud ettevõtete arveldustavade uuringust tuli välja, et Eesti on tõeliste e-arvete saatmises 5%-ga väga tagasihoidlikul kümnendal kohal.

Tahame seda olukorda parandada pakkudes tülika paberarve asemel erinevaid e-arvelduse võimalusi,“ räägib Itella Informationi tegevdirektor Ahti Allikas ja lisab: „Väikeettevõttele on Arved.ee mugav lahendus – portaalis on kasutajal lihtne mõne hetkega arve valmis teha ja seejärel saadetakse arve vastuvõtjale juba talle sobivas formaadis. Peame sellise tasuta portaali olemasolu väikeettevõttele oluliseks veel seepärast, et Eesti turul on tekkinud surve e-arvete saatmise osas. Mitmed suurettevõtted on loobunud paberarvetest ja üle läinud arvete digitaalsele menetlemisele ning soovivad tarnijatelt saada vaid e-arveid. Samuti on e-arveid vastu võtma hakanud avalik sektor.

Arved.ee pakubki e-arvete saatmiseks lihtsalt käsitsetavat tasuta võimalust. Usun, et aasta jooksul liitub meie tasuta teenusega üle 1000 väikeettevõtte.“ E-arvete portaali Arved.ee kasutavad ettevõtted saavad lihtsalt saata oma koostööpartneritele arveid nii, nagu viimased soovivad. Neile, kes oskavad e-arveid vastu võtta, saab Arved.ee kaudu saata tõelisi e-arveid. Lisaks võib saata arveid ka paberkujul või e-posti teel.

Saadetud arved säilivad Arved.ee-s seitse aastat. Ettevõtjale mõeldud portaal Arved.ee on turvaline. Sisenetakse internetipanga, ID kaardi, mobiil ID või kasutajanimega. Arvete saatmine on väga lihtne - arve sisestatakse portaali kas käsitsi või laetakse andmefailiga.

Võimalikud viisid arvete saatmiseks Arved.ee kaudu on: - E-arve otse vastuvõtja infosüsteemi- DVK e-arve ehk dokumendivahetuskeskuse kaudu saadetav e-arve avaliku sektori asutustele (DVK kaudu saab e-arveid saata üle 500 peamiselt avaliku sektori asutusele)- Rahvusvaheline e-arve Soome ettevõtetele- Internetipanga e-arve- PDF arve, mis saadetakse portaalist kliendile e-postiga- Paberarve, mis trükitakse välja, pannakse ümbrikku ja saadetakse kliendileVt www.arved.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus