iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML ümarlaud: Aktsiisikaubad ja salaturg

EML ümarlaud: Aktsiisikaubad ja salaturg

Rubriik: EML

Olete oodatud neljapäeval, 5. juunil kell 13.15-15.30 Eesti Maksumaksjate Liidu ümarlauale „Aktsiisikaubad ja salaturg“, mis seekord toimub Riigikogu rahanduskomisjoni istungi raames. Ümarlaud toimub Riigikogu konverentsisaalis, sissepääsuks kogunemine Riigikogu fuajees kell 13.

Kolmandat korda toimuval ümarlaual räägib Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing varimajanduse mõjust Eesti konkurentsivõimele ja seeläbi riigile laekumata jäävast maksutulust. Turu-uuringute ASi uuringujuht Iivi Riivits-Arkonsuo tutvustab värsket uuringut elanikkonna hoiakutest salaalkoholi, -tubaka ja -kütuse suhtes ning analüüsib viimase kolme aasta jooksul toimunud suhtumise muutusi.Maksu- ja Tolliameti tollikorralduse osakonna juhataja Urmas Koidu annab ülevaate EMTA tegevusest salasigarettide leviku tõkestamisel.Ümarlaua ettekannetele järgneva diskussiooni käigus arutleme aktsiisikaupade tuleviku üle ja otsime ühiselt vastuseid, millised on võimalused salakaubanduse ohjamiseks.Riigikogus toimuval ümarlaual osalemiseks palume hiljemalt 3.

juuniks teatada enda ees- ja perekonnanimi aadressil maarja@prpartner.ee
või telefonil 5331 1493 (Maarja Raevald).

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus