iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML: saadame maksuametile jõuluks pakke

EML: saadame maksuametile jõuluks pakke

Rubriik: EML

EML kogub allkirju pöördumisele tunnistada kehtetuks käibemaksuseaduse muudatused (niinimetatud 1000 euro arvete seadus). Allkirjade kogumine kestab kuni 31. detsembrini. Täname kõiki, kes on juba oma toetusallkirja andnud.

Pöördumise tekstiga saab tutvuda ja allkirja anda aadressil http://petitsioon.ee/1000euroste-arvete-deklareerimisnoude-tuhistamine

Riigikogu poole pöördumine ei ole siiski ainus viis, kuidas väljendada oma protesti uue seaduse vastu. Oleme oma liikmetelt ja koostööpartneritelt saanud mitmeid ettepanekuid „streigi“ korraldamiseks. Sõna otseses streikida (näiteks jätta maksudeklaratsioonid esitamata ja maksud maksmata) maksumaksjad loomulikult ei saa, kuid oma meelsust saab väljendada ka hoopis vastupidise käitumisega – täita seadust rohkem kui vaja. Kuna maksuamet tunneb hirmsasti huvi meie arvete info vastu, siis miks mitte saatagi neile juba kõikide arvete koopiad?

Tore on ju jõuludeks pakki saada. Seega kutsumegi üles: saatke kõik oma novembrikuu arvete koopiad MTA-le. Valida saab järgmiste suhtluskanalite vahel:

Sama kirjaga võib esitada MTA-le ka teabenõude ning küsida, kas vormil KMD INF deklareeritud arvete andmed lähevad kokku teiste lepingupoolte esitatud andmetega ning kui palju maksupettureid juba on tabatud? Vt ka pikemat artiklit MaksuMaksjas siit.Loe ka ERR-ist: "Raamatupidaja: 1000-euroste arvete seadus on vaid tööd juurde toonud, kuid kasu sellest pole"Vaata ka Tallinna TV-st uudisklippi siit.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus