iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EKI ekspert: kõik tekstid tuleb digiteerida ja veebis leitavaks teha. ChatGPT vajab su vanaema armastuskirju, et olla õige eestlane

EKI ekspert: kõik tekstid tuleb digiteerida ja veebis leitavaks teha. ChatGPT vajab su vanaema armastuskirju, et olla õige eestlane

Rubriik: Delfi

See, kas ChatGPT ja teised uued äpid hakkavad eesti kultuurist aru saama, sõltub sellest, kui palju erinevaid seni digimaailmale kaugeid ja näiliselt väheolulisi tekste me neile näitame.

Juba on paljud märganud ja kuulutanud, et ChatGPT eesti kultuuri suurt ei mõista. Ajab omavahel sassi meie kirjandusklassika tegelasi, ei saa aru viidetest „Kevadele“ ega „Tujurikkujale“. Jääb hätta rikkalikuma eesti keelega, piltlike väljendite ja kõnekäändudega.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120183918/malupank-eki-ekspert-koik-tekstid-tuleb-digiteerida-ja-veebis-leitavaks-teha-chatgpt-vajab-su-vanaema-armastuskirju-et-olla-oige-eestlane

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus