iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Eesti seisev vesi vajab hädasti värskendamist

Eesti seisev vesi vajab hädasti värskendamist

Rubriik: Õhtuleht

Vambola Paavo kirjutab Õhtulehe arvamusküljel, et kui 2008. aastal algas masu, siis Prantsusmaal pakkus valitsus ettevõtjatele välja käibemaksu alandamise. Oli ka tingimus. Kui poe-ja kohvikute ning restoranide pidajad nõustuvad tarbija jaoks hindu allapoole tooma, siis alandab riik omakorda käibemaksu mõne protsendipunkti võrra.

Pooled saavutasidki kokkuleppe. Hinnad tulid alla ning söögikohad külastajate puudust ei kannatanud. Poed samuti. Raske aeg elati üle.

Eestis see paraku ei toimi või ei tule kõne allagi.

Meil on käibemaks üks ja ühene ning selle üle lihtsalt ei vaielda. Valitsuskabineti kõrge liige viitas suve hakul, et kui riik alandaks käibemaksu, siis kaupmees kohe kindlasti hindu alla ei tooks. Küll ta teeb seda, häda ajab ikka härja kaevu. Langusruumi on tublisti.Loe edasi: http://www.ohtuleht.ee/457026Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus