iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

E-vedelike aktsiisivabastus lõppeb

E-vedelike aktsiisivabastus lõppeb

Rubriik: MTA

1. jaanuarist 2023 maksustatakse tubakavedelikud aktsiisiga ja kõik tarbimisse lubatavad tubakavedelikud peavad olema maksumärgistatud ning nende välismaalt kaasa ostmisel rakenduvad koguselised piirangud.

Enne 2023. aasta 1. jaanuari vabas ringluses väljaspool aktsiisiladu olevate maksumärgistamata tubakavedelike müük on lubatud 2023. aasta 31. jaanuarini. Alates 1. veebruarist peavad kõik tarbimises olevad tubakavedelikud olema maksumärgistatud. Jätkuvalt ei tohi elektroonilise sigareti nikotiini sisaldav ja nikotiinisisalduseta vedelik sisaldada maitse- ega lõhnaaineid (v.a tubaka ning mentooli maitse ja lõhn).

Samuti rakenduvad tubakavedelikele aktsiisivabad piirnormid, millega peab arvestama neid reisilt Eestisse kaasa tuues. See puudutab nii reisija pagasis Eestisse toimetatavaid kui välisriigi isiku poolt Eesti eraisikule pakiga saadetavaid koguseid.

Loe lähemalt:
https://www.emta.ee/uudised/e-vedelike-aktsiisivabastus-loppeb

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus