iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Brown sulgeb «härrasmeeste klubi»

Brown sulgeb «härrasmeeste klubi»

Rubriik: Postimees

Hendrik Vosman kirjutab tänases Postimehes sellest, et kuluhüvitiste skandaalist raputatud Briti valitsuse liikmed avaldavad peaminister Gordon Brownile survet parlamendi töö ulatuslikult ümber korraldada.

Skandaali seni kõrgeim ohver Martin teatas, et astub 21. juunil pärast üheksa-aastast spiikrikarjääri ametist tagasi ja lahkub parlamendist. 63-aastane Martin üritas hüvitiste avaldamist blokeerida ning palus Scotland Yardil uurida nende lekitamist ajalehele The Daily Telegraph. See oli esimene kord pärast 1695.

aastat, mil parlamendi spiiker Suurbritannias tagasi astus.Brown märkis päev hiljem, et lisaks «härrasmeeste klubi» tava lõpetamisele pooldab ta veelgi suuremaid ümberkorraldusi. Eile kirjutas The Guar­dian, et valitsus on majandusminister Lord Mandelsoni initsiatiivil alustanud ägedat debatti põhiseadusreformi ulatuse ja ajakava üle. Ettepanekute seas on mitmeid leiboristide ammuseid ideid, mis poliitilise tahte puudumise tõttu vahepeal unustuse hõlma on vajunud. Näiteks kaalutakse valimissüsteemi muutmiseks referendumi korraldamist, ülemkoja moodustamist valimiste, mitte lorditiitli alusel ja muudatusi parteide rahastamises.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=122388Loe samal teemal veel EML kodulehel varem avaldatud uudiseid: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=2653Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus