iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Brown palus koeratoidu eest vabandust

Brown palus koeratoidu eest vabandust

Rubriik: Postimees

Hendrik Vosman kirjutab Postimehes, et briti peaminister Gordon Brown esines eile avaliku vabandusega Suurbritannia parlamendiliikmete kuluhüvitiste eest, pärast seda kui rahvasaadikute rahakulutamise piinlikud ja kummalised üksikasjad olid lekkinud ajakirjandusse ja vihastanud rahvast.

«Palun viimastel päevadel juhtunu eest vabandust poliitikute ja kõigi parteide nimel,» ütles Brown Põhja-Inglismaal esinedes uudisteagentuuri AFP teatel. Browni sõnul peavad parlamendisaadikud näitama, et inimesed astuvad poliitikasse rahva, mitte endi huvide teenimiseks. Kui esmalt pööras Daily Telegraph tähelepanu võimul olevatele leiboristidele, siis eile kirjeldas ajaleht ka juhtivate tooride esitatud kuluhüvitisi. Näiteks nõudis konservatiivide varivalitsuse innovatsiooniminister David Willetts, et hüvitataks tema 115 naela (2000 krooni) suurune väljaminek töömeestele, kes vahetasid tema Londoni kodus 25 lambipirni.

Telegraph märkis kahjurõõmsalt, et oma tarkuse eest Kaheks Ajuks ristitud Willetts «ei suutnud vahetada isegi lambipirni (või kõiki 25)». Üks toori kandis kuluhüvitiste nimekirja koeratoidule tehtud kulutused, teine esitas 9000 naela (157 000 krooni) suuruse arve aednikuteenuste eest, mille raames sai ta riigilt ka sada naela (1740 krooni) hüvitist muttidest vabanemiseks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=117957 Loe ka: Kaivo Kopli. „Ministrite kulude hüvitised ajavad rahva väga vihaseks“Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus