iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Bob Dylan ja Lou Reed on jänesemaksu valguses minevik

Bob Dylan ja Lou Reed on jänesemaksu valguses minevik

Rubriik: Postimees

Valner Valme kirjutab Postimehes, et 2008 oli ilmselt aegade parim kontserdiaasta Eestis. Iial pole meil käinud nii palju välismaiseid artiste, sealhulgas tohutu hulk kuumi ja aktuaalseid nimesid. Seda nii areenilaivide kui väiksemate, aga mitte kehvemal tasemel klubikontsertide osas.

Kes võinuks arvata, et 2009 on aasta, mil meid tabavad korraga nii tappev käibemaks kui majanduskriis. Uuele alanud kontserdiaastale tõmbab suures osas kriipsu peale kultuuriüritustele kehtestatud 18-protsendine käibemaks senise viie protsendi asemel.

BDG juht Peeter Rebane seab alanud kontserdiaastal rõhu Lätile. Lätis tunduvad majandusasjad veel enam käest ära olevat kui Eestis, aga kui kõigil muudel kaupadel on neil käibemaks 21 protsenti, siis kontsertidel on lõunanaabrite juures täielik käibemaksuvabastus. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=69358

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus