iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Baskin jändab maksuametiga

Baskin jändab maksuametiga

Rubriik: Äripäev

Ülle Hallik ERR-st kirjutab Äripäeva nädalalõpulisas Puhkepäev, et tuleval kolmapäeval esietendub Salme kultuurikeskuses Vana Baskini Teatri uusim lavastus, mis eestikeelses tõlkes sai pealkirjaks "Minu sõbratar maksuamet".

"Originaalpealkiri oli "My Friend Miss Flint", aga see jäi meie meelest pisut väheütlevaks," selgitas seda tõlkija ja Vana Baskini Teatri trupijuht Jüri Karindi. Just sellise muutuse kasuks otsustati sooviga viidata kohe pealkirjas teemale. Niisiis maksud ja nendest kõrvalehoidumine - ilmselt igihaljas teema igal ajal ja igas riigis. Ka on arvatavasti raske leida täiskasvanut, kel ei ole otseselt või kaudselt tegemist maksuametiga.

Midagi pole parata - selle eest, et riik ja kohalik omavalitsus meie heaolu eest hoolitsevad, tuleb maksta. Ja mitte vähe, tuletab meelde lavastuse tutvustus. Ning hakkavadki peakesed otsima lahendust dilemmale, kuidas maksta võimalikult vähe või üldse mitte makse ning jääda sealjuures ausaks kodanikuks... Nutikad leiavad selleks alati võimalusi.

Olgu suuremad firmad topeltraamatupidamisega ja ümbrikupalkadega või väikesed FIEd, kes kiitlevad, et nemad tulumaksu ei maksa - kogu sissetulek läheb "kulude" katteks. Vaja on ju vaid leida õige nõks, et ei oleks kusagilt kinni hakata. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4156/rpp_minevaata_415602.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus