iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Baieri maksumaksjate liidu president: Ligi püüab sooja kohta ESM-i nõukogus

Baieri maksumaksjate liidu president: Ligi püüab sooja kohta ESM-i nõukogus

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Eesti rahandusministri Jürgen Ligi intervjuule Saksa väljaandes WirtschaftsWoche vastas Baieri maksumaksjate liidu president Rolf von Hohenhau, kes leiab, et Ligil on probleeme demokraatlike institutsioonidega ja kahtlustab teda ESM-i puhul isikliku asja ajamises.

„Liidupõhiseaduskohtu eesseisvate otsuste puhul ei käi jutt sellest, „millal“ megapank ESM tegutsema hakkab, vaid üldiselt võttes sellest, „kas“ teda üldse asutada tohib. Te teate seda loomulikult väga hästi, tahate seda fakti hägustada ja lahjendada, et kohtu otsust mõjutada,“ kirjutab von Hohenhau oma vastuses WirtschaftsWochele.Loe edasi: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/baieri-maksumaksjate-liidu-president-ligi-puuab-sooja-kohta-esm-i-noukogus.d?id=64759698

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus