iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Astmelist tulumaksu maksab vaid iga kolmas soomlane

Astmelist tulumaksu maksab vaid iga kolmas soomlane

Rubriik: Äripäev

10.01.2011 Kauppalehti kirjutab, et astmelise tulumaksusüsteemi tuluvahesid tasandav roll on Soomes erinevate maksumuudatuste tagajärjel aastatega märkimisväärselt pisenenud.

Peamisi põhjuseid on kaks – üheltpoolt on maksuastmete alumist piiri tõstetud inflatsioonist kiiremini, teisalt on 1989. aasta maksureformist alates erineva määraga maksustatud astmete hulka oluliselt vähendatud – üheteistkümnelt neljale.Kui 2009. aastal kuulus maksumaksjatest vaid 34% (1,75 miljonit inimest) nende hulka, kes olid maksustatud kõrgema, n.ö tuluvahesid tasandava maksumääraga, siis 1989. aastal oli vastav näitaja 57% (2,8 miljonit inimest), kirjutas Kauppalehti.Loe edasi Äripäev Online`ist: http://www.ap3.ee/article/2011/1/10/astmelist-tulumaksu-maksab-vaid-iga-kolmas-soomlaneTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus