iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Arrak peab laste kasvatamist parimaks pensionifondiks

Arrak peab laste kasvatamist parimaks pensionifondiks

Rubriik: Postimees

Sirje Niitra ja Merike Tamm kirjutavad Postimehes, et majandusteadlase Andres Arraku rahandusministeeriumi nõukojas välja käidud ideed siduda riikliku pensioni suurus üleskasvatatud laste arvuga peab mõistlikuks ka endine pankur Indrek Neivelt.

Sellest, et lapse kasvatamine on pensioni arvestades võrdsustatud kahe tööaastaga, on Arraku sõnul vähe ning riik peaks lastele pühendumist märksa rohkem väärtustama. «Iga sündimata lapse pealt hoiab perekond meeletult kokku,» teab nelja last kasvatanud pereisa öelda.Arraku sõnul on mõttetu uhada suuri summasid ebakindlatesse pensionifondidesse, pigem võiks selle raha eest lapsi kasvatada. «Kui inimesel on kolm-neli last, siis kõik neist ikka pätiks või välismaale ei lähe ja keegi jääb ikka tema eest hoolitsema, et ta, külmas ja näljas, uriiniloigus ei sureks,» tõi Arrak drastilise näite lähiminevikust.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=93670

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus