iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ärme tekita ise töötuid juurde

Ärme tekita ise töötuid juurde

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et Äripäeva arvates on väga halb, et kompromisslahendus töölepinguseaduse osas võtab selle leidmiseks kokkukutsutud komisjonil nii kaua aega. Uut seadust on oodatud hulk aastaid ja juba aasta otsa on ettevõtjad sellega arvestanud.

Praegu pidurdab küsimuse otsustamist üks koalitsioonipartner - sotsid, kes nõuavad jäigalt uute hüvitiste jõustamist juulist ja selleks makse kergitamist 4 protsendile. Toetame IRLi ja Reformierakonna seisukohta - maksemäära mitte tõsta. Paneme siin vaidlustele punkti.

Häid lahendusi praegu ei ole. Sellega on kõik osapooled päri. Ja kõik teavad väga hästi, et aasta tagasi kokkulepitud hüvitised ei ole kriisiriigile jõukohased. Et me saame töötuskindlust rakendada piiratud mahus.

Ja et maksemäära ei saa lõputult ülespoole tõsta, sest meil on vaja säilitada võimalikult palju ettevõtteid. Neilt tuleb maksuraha riigieelarvesse, et pidada ülal avalikku sektorit. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4317/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus