iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ärgem mingem kergemat teed

Ärgem mingem kergemat teed

Rubriik: Äripäev

Mati Feldmann kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et on oma töise elu jooksul kuus korda töökohta vahetanud, ühelgi juhul ei jäänud paus pikemaks kui kuu. Ühelgi juhul pole ma end kusagil arvele võtnud, pole taotlenud ega saanud kopikat-sentigi töötuskindlustushüvitist.

Eesmärk on olnud kiiresti samaväärne või parem töö leida. Selle taustal tundub mulle ülekohtune, kui minu töötuskindlustusmakset tõstetakse mitu korda. Pigem võiks uue töölepinguseaduse nende punktide, mis töötukassa koormust suurendavad, jõustamine edasi lükata.

Ma saan aru, et töötukassa maksis I kvartalis neli korda rohkem hüvitisi välja kui aasta varem. Et töötute arv on kasvanud - nädalaga lisandus üle 2000 uue töötu, mistõttu töötukassa raha võib otsa saada. Aga ikkagi. Mulle tükib pähe küsimus, kas iga töötu on teinud ikka kõik endast oleneva, et mitte edasi töötu olla.

Ma saan aru ka sellest, et siinne auditoorium ei ole õige koht sellise küsimuse esitamiseks, sest enamik töötuid tõenäoliselt ei loe seda artiklit. Aga otsustajad ei ole töötud ise, vaid töötukassa, selle nõukogu, valitsus, võimalik, et riigikogu. Neile tahaksingi südamele koputada - kas on ikka ilus nii sügavale maksumaksja tasku kätt ajada. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4292/arv_kolumn_429202.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus