iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ansip: kõrgem maamaks ei too Tallinnale kõrgemat hüvitist

Ansip: kõrgem maamaks ei too Tallinnale kõrgemat hüvitist

Rubriik: Postimees

Alo Raun kirjutab Postimees Online`is, et kui Tallinnas või mõnes muus omavalitsuses on maamaksu protsent kõrgem kui mujal, siis peaminister Andrus Ansipi nägemuses ei peaks taoline linn või vald saama kodualuse maa maksuvabastuse hüvitamisel suuremat hüvitist - kompensatsiooni tuleks jagada vastavalt üksikisiku tulumaksule.

«Minu meelest on kõige õiglasem kompenseerimise viis läbi tulumaksuprotsendi suurendamise ehk kogu selle 16,6 miljonit eurot, mis maamaksust tänu kodualuse maa maksuvabastusele kohalikel omavalitsustel saamata jääb, peavad kohalikud omavalitsused kätte saama läbi üksikisiku tuluosa suurendamise,» väitis valitsusjuht Andrus Ansip täna riigikogu infotunnis. «Praeguse SKP (sisemajanduse koguprodukt - toim) taseme juures tähendaks see seda, et 11,4 protsendi asemel hakkaksid kohalikud omavalitsused saama 11,724 protsenti üksikisiku tulust ja see oleks õiglane kompensatsioon.»Loe edasi: http://www.postimees.ee/464148/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus